Tapasztalt Java fejlesztő

Önéletrajzos jelentkezéseket várunk, motivációs bemutatkozással a jobs@dbx.hu címre.

Főbb feladatok, munkák

  • Kis létszámú agilis csapatban történő szoftver fejlesztés – nagyválllati, főként biztosítóknak szóló rendszerek készítésében
  • A technológiai és szoftver fejlesztési irányelvek betartása mellett világos, tiszta, optimális kód készítésére való törekvés

Elvárások

  • 2+ év Java szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Agilis és vízesés módszertanok ismerete
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Teszteszközök ismerete és használata (JUnit, valamilyen CI/CD eszköz)
  • Tapasztalat a következő technológiák terén: Spring Framework, Hibernate
  • Oracle vagy PostgreSQL adatbáziskezelők használata
  • Git verziókezelő használata, továbbá Linux ismeretek

Előnyt jelent

  • Biztosítói üzleti domain ismeret
  • Microservice architektúra ismerete
  • Érdeklődés a funkcionlális programozás iránt: Clojure, Kotlin programozási nyelvek
  • A következő NoSQL adatbáziskezelők ismerete: Elasticsearch, Redis
  • Szoftverminőség alapú szemlélet és a következő eszközök használata: Selenium, Jenkins, Gauge, Mockito, FindBugs, SonarQube, Docker Compose

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Modern fejlesztési elvek, technológiák használata
  • Rugalmas munkakörnyezet
  • Sikeres projektek

Munkavégzés helye

Budapest II. kerület (távmunkára részben van lehetőség)

Kezdés

Akár azonnal

Állás területei

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő